Σύντομες Οδηγίες για την υποχρεωτική εξ αποστάσεως εκπαίδευση-Webex. Να τονίσουμε ότι η πρόσβαση είναι χωρίς χρέωση από κινητά δίκτυα τηλεφωνίας

Οι ηλεκτρονικές αίθουσες διδασκαλίας των καθηγητών έχουν αποσταλεί στα email των κηδεμόνων. Όσοι κηδεμόνες δε λάβουν email ας επικοινωνήσουν με το σχολείο για να ενημερώσουν τα στοιχεία τους.

Επίσης, υπάρχει η δυνατότητα παρακολούθησης των μαθημάτων με απλή τηλεφωνική κλήση χωρίς χρέωση. Καλείτε τον αριθμό 2119902394 ή 2111981029, πληκτρολογείτε τον αριθμό του εκπαιδευτικού (meeting number) , # και ξανά # και μπαίνετε στην αίθουσα.

Η διεύθυνση θα βρίσκεται καθημερινά στο σχολείο. Για οποιοδήποτε πρόβλημα αντιμετωπίζετε με το Webex καθώς και για διευκρινίσεις και βοήθεια μπορείτε να επικοινωνείτε στο τηλ. 2661035211 ή στο email 1epalkerkyras@sch.gr