Από τις 18 Ιουνίου 2020 και ώρα 09:00 έως τις 2 Ιουλίου 2020 και ώρα 23:59 θα μπορούν όσοι/-ες επιθυμούν να εγγραφούν, να ανανεώσουν την εγγραφή τους ή να μετεγγραφούν σε οποιαδήποτε τάξη Δημόσιων Ημερήσιων και Εσπερινών ΓΕ.Λ. -ΕΠΑ.Λ. για το σχολικό έτος 2020-2021, να υποβάλουν «Ηλεκτρονική Αίτηση, σύμφωνα με εκύκλιο του υπουργείου Παιδείας.

Οι αιτήσεις γίνονται μέσω της εφαρμογής e-εγγραφές στην ηλεκτρονική διεύθυνση: https://e-eggrafes.minedu.gov.gr, συμπληρώνοντας όλα τα απαραίτητα στοιχεία.

Για την εγκύκλιο πατήστε εδώ.

Για τον συνοπτικό οδηγό διαδικασίας εγγραφής πατήστε εδώ

Το σχολείο λόγω Πανελλαδικών εξετάσεων,  λειτουργεί τις ακόλουθες μέρες 19,22,24 και 26 Ιουνίου, και ώρες από 10:00 έως -13:00

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ Α’ ΤΑΞΗΣ : Πατήστε εδώ για να δηλώσετε τα μαθήματα επιλογής.

Οι Τομείς και οι Ειδικότητες που λειτουργούν στο σχολείο μας είναι οι ακόλουθες :

Τομέας Διοίκησης και Οικονομίας

• Υπάλληλος Διοίκησης και Οικονομικών Υπηρεσιών
  • Υπάλληλος Τουριστικών Επιχειρήσεων

Τομέας Ηλεκτρολογίας, Ηλεκτρονικής και Αυτοματισμού

• Τεχνικός Ηλεκτρονικών και Υπολογιστικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων, Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών
  • Τεχνικός Ηλεκτρολογικών Συστημάτων, Εγκαταστάσεων και Δικτύων

Τομέας Μηχανολογίας